Ana Sayfa Duyurular Van Vakfımızın Yönetim Kurulu, Sayın Ahmet Hulki Tuncer Bey’i yeni görev yerinde... DuyurularHaberler Van Vakfımızın Yönetim Kurulu, Sayın Ahmet Hulki Tuncer Bey’i yeni görev yerinde ziyaret etti. 1932 0 Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Vakıf Yönetim Kurulu, Kuzey Marmara Otoyolları Genel Müdürlüğüne atanan Antalya şubemizin eski başkanı Sayın Ahmet Hulki Tuncer Bey’i yeni görev yerinde ziyaret ederek tebrik ve başarı dileklerini iletmişlerdir. İlgili HaberlerYazarın Diğer İçerikleri Haberler Etkinlikler Van Kültür ve Dayanışma Vakfı Antalya Şubemizin 6. Olağan Duyurular Van Vakfı STK temsilcileri ile istişare programı CEVAP VER İptal Please enter your comment! Please enter your name here You have entered an incorrect email address! Please enter your email address here Δ Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin. - Reklam -POPÜLER YAZILAR VAKIF ÜYELİK FORMU Van Vakfı’ndan üyelerine sağlık ve eğitim Projesi Basında Valimiz Sn. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret ZİHİNSEL ENGELLİLER,YEŞEREN UMUTLAR VE BEDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİ Devamını Göster Yeniler Van Yemekleri HELİSE Haberler Van Vakfı Van’da Toplantı Düzenledi Teşekkür Mektupları T.C. VAN VALİLİĞİ EDREMİT KAYMAKAMLIĞI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Duyurular Müjde Van Vakfımız Artık Kendi Yerinde