VAN OFFSHORE GRAND PRIX

0
1788

Van Valiliğimiz tarafından 19 Temmuz Cumartesi günü Van İskelesinde,20 Temmuz Pazar günü Edremit İskelesinde Türkiye Offshore Şampiyonası düzenlenecektir.

HABER İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİLERE VAN VALİLİĞİ WEB SİTESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

VALİ ÇAKACAK’TAN OFFSHORE ALARMI…

Van Valisi Özdemir Çakacak, Van’ın tanıtımı açısından önemli bir organizasyon olan ‘Van Offshore Grand Prıx” yarışmasının en iyi şekilde tamamlanması için tüm kurumların seferber olmasını istedi.

19-20 Temmuz tarihleri arasında Van’da yapılacak olan Türkiye Offshore Şampiyonası’na sayılı günler kala hazırlıklar son aşamaya geldi. Konuya önem veren Van Valisi Özdemir Çakacak’ta, İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılan toplantıya başkanlık yaptı. İstanbul Offspor Kulübü Genel Menajeri Şakir Ünal’ın da katıldığı toplantıda Vali Yardımcıları Ömer Özcan, Mehmet Nuri Başaran, Van Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Çalım, Edremit İlçe Belediye Başkanı Vural Ayvaz, İl Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, ilgili kurum temsilcileri ve yarışmanın sponsor firmaları hazır bulundu. İl Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, toplantı öncesi Vali Çakacak’a organizasyondaki son durum hakkında kısa bir brifing verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.