DON'T MISS
Tüm STK’LAR Olarak Bu Bilinçle Hareket Etmeliyiz.
Van İli İlçeleri ve Beldeleri Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Genel Kuruluna Katılım Sağlayan Van Vakfımızın Başkanı Sn.Nizamettin Ağar , Başkan Vekilimiz Sn Suat Narin...
Edremit belediye başkanı Sn. İsmail Say beyi makamında ziyarete
Van vakfi Başkanımız Sn. Nizamettin Ağar bey ve Baskan Vekilimiz Sn. Suat Narin bey Edremit belediye başkanı Sn. İsmail Say beyi makamında ziyarete bulundular.
LATEST VIDEOS
TRAVEL GUIDE
Van Vakfımızın Antalya Şubesi Tarafından Düzenlenen İftar Yemeği Büyük İlgi Gördü
Van Vakfımızın Antalya Şubesi Tarafından Düzenlenen İftar Yemeğine Vakıf Başkanımız Sn. Nizamettin Ağar ve Yönetimi Katılarak Van Vakfımızın Antalya Şubesinin Etkinliklerini ve Faaliyetlerini Yakından...
PHONES & DEVICES
Van Kültür ve Dayanışma Vakfı Antalya Şubemizin 6. Olağan
Van Kültür ve Dayanışma Vakfı Antalya Şubemizin 6. Olağan Kongresi Başkan Vekili Sn. Emir Gündal’ın Sahibi Olduğu Khan Otelinde Yapılmıştır. Şubemizin Başkanı Sn. Ayhan...
LATEST TRENDS
Cennetten bir köşe Van…
Kim bilir nasıl aşklara tanıklık etti koca deniz… Kim bilir kaç sevdalı göz yaşı döktü onun kıyısında… Kim bilir neler gördü, geçirdi gündüzü mavi,...
Van Vakfı Yönetiminden Erciş temasları…
Van Vakfı yönetiminden Erciş temasları…
Merkezi İstanbul’da bulunan Van Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın yönetim kurulu üyeleri, Nizamettin Ağar başkanlığında Erciş ilçesinde istişarelerde bulundu.
Gündem Haberi
Van...